אודות יוסי אש - מייסד מכללת אש לידור

יוסי אש נולד בקיבוץ בנגב, היה טייס בחיל האוויר 25 שנים, ובשני העשורים האחרונים הוא ממובילי תחום כלכלת המשפחה בארץ.

יוסי כלכלן, מומחה בעל שם לתחום כלכלת הפרט והמשפחה, כתב טור שבועי בדה מרקר, החזיק פינה שבועית ברדיו, ופינה קבועה בתוכנית חיסכון של קרן מרציאנו בערוץ 2. מאחוריו פעילות רבה בעיתונות והופעות בטלוויזיה. ליוסי יותר מ 15,000 עוקבים ברשתות החברתיות.

בשנים האחרונות יוסי העביר מאות סדנאות, קורסים והרצאות בהם השתתפו עשרות אלפי משקי בית, הוביל קמפיינים ארציים, ייעץ למאות משפחות "אחד על אחד" , וכתב עם נחמן לידור את רבי המכר "הדרך אל העו"שר", "ממינוס לפלוס", ו"המסגרת". הוביל את תוכנית "כספית" – תוכנית לחינוך פיננסי לילדים בבתי ספר.

יוסי מנהל מכללה בה לומדים כל שנה כ-80% מהיועצים לכלכלת המשפחה בישראל. קורסי ההכשרה של אש-לידור ידועים ברמתם המקצועית ובכלים הפרקטיים שניתנים לתלמידים במהלך הקורס. הם מקיפים את כל התחומים הפיננסיים המשפחתיים: ניהול שוטף, חסכונות ואשראי, ביטוחים ופנסיות, דיור ומשכנתאות ועוד…

יש בתחום כלכלת המשפחה כמה זרמים מקצועיים, והמומחיות של יוסי היא בתחום הייעוץ לעשירונים העליונים. הדילמות שם דורשות ידע מקצועי רחב, אינטגרטיבי, יצירתיות ויציאה מהקופסה , ובמיוחד "מבט על" שרואה את כל התמונה הרחבה.

ועוד משהו… יוסי אש חובב גדג'טים וטכנולוגיות, ושותף בקידום פעילויות דיגיטליות בתחום כלכלת המשפחה (בשנים הבאות השוק יוצף באופציות דיגיטליות לניהול כלכלי). תכנת אשל שהוא פיתח היא התכנה המקצועית היחידה ליועצים לכלכלת המשפחה. התכנה חוסכת ליועצים זמן רב ומאפשרת לבנות אין סוף תרחישים לייעוץ.

יוסי אש - מייסד מכללת אש לידור

גם אתם יכולים להיות יועצים לכלכלת המשפחה

הכשרה מעשית למקצוע שיש בו גם שליחות וגם אפשרות לפרנסה טובה. לקבלת פרטים על מסלולי ההכשרה של אש-לידור מלאו את הטופס:

Call Now Button